طراحی سایت در بندرعباس

گروه طراحی سایت نوین رنگ به منظور معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های شرکت شماو توسعه بازار در بندرعباس یا در شبکه های مجازی نیازمند یک سایت حرفه ای و کاربرپسند هستید،
نوین رنگ در این مسیر می تواند همراهتان باشد.

نوین رنگ متخصص طراحی وب سایت در بندرعباس
طراحی وب سایت اختصاصی

چرا نوین رنگ را برای طراحی وب سایت در بندرعباس انتخاب کنیم؟

با طراحی سایت در بندرعباس در واقع دفتر کار مجازی خواهید داشت. که با توسعه و بهبود آن جایگاه ویژه ای در دنیای اینترنت و فضای مجازی بدست می‌آورید. مسئله مهمی که نباید نادیده گرفت، چگونگی و نحوه‌ی طراحی سایت می باشد. بهترین راه این است که طراحی سایت خود را به تیم متخصص نوین رنگ بسپارید که به حرفه و کار خود ایمان داشته و مطمئن هستند به همراه خود، مشتریان‌شان را هم به موفقیت می رسانند،

زیراکه نشان دهنده هویت مجازی هر سازمان یا شخصی است و در هر جای جهان هستی در دسترس بوده و می توان آن را به آسانی به نمایش گذاشت.

مشکلات پیش‌بینی نشده فراوانی ممکن است برای برقراری ارتباطات فضای مجازی شما با مشتریان‌تان صورت گیرد به طور مثال فیلتر شدن و یا قطع فعالیت یکی از شبکه های اجتماعی، که در این بین داشتن یک سایت معتبر و حرفه‌ای، چه در زمان شروع کسب و کار و چه در ادامه آن، از جمله ملزومات کاری هر فرد و هر سازمانی محسوب می‌شود.

طراحی سایت بندرعباس و توسعه وب اگرچه دو مفهوم بسیار نزدیک و درهم تندیده‌اند، از اساس با هم تفاوت دارند. وقتی از طراحی سایت صحبت می‌کنیم در واقع این رابط کاربری و عناصر گرافیکی است که یک وب سایت را از نظر مشتری قابل تعامل و ارتباط می‌کند، حتی اگر سایت مذبور امکانات خاصی نداشته باشد.

اما وقتی از توسعه وب سخن به میان می‌آید منظور پیاده‌سازی ساختاری است که بتوان به کمک آن، فرایندی را از طریق نرم افزاری تحت وب که داخل یک سایت تعبیه شده، به درستی انجام داد و از آن نتیجه‌ پیش‌بینی شده را دریافت کرد.

 

متخصص طراح وبسایت کسی است که با استفاده از عناصر بصری و المان‌های گرافیکی تلاش دارد تا به گونه ای درست وب سایت شما را متناسب با موضوع فعالیت و سلیقه مخاطب نمایش دهد. طراحان وب الزاما از کدنویسی پیشرفته استفاده نمی‌کنند اما با آن غریبه هم نیستند.

طراحی سایت بیشتر مبتنی بر اسکریبت‌هایی است که این روزها به کمک ابزارهای توسعه وب نوشته یا ویرایش می‌شود. خلاقیت و شناخت معمولا در طراحی سایت نقش مهم‌تر وموثرتری نسبت به سایر مهارت‌ها مثل برنامه نویسی دارد.

در کنار هر طراح وب، توسعه دهنده وب قرار دارد. فردی که با مهارت کامل نسبت به ابزارهای فنی و تخصصی قادر است نیازهای یک سایت را تحلیل کرده و در قالب نرم‌افزار در سایت اجرا کند. توسعه دهندگان بر خلاف طراحان عمومی با کدهای پیشرفته و برنامه نویسی سمت سرور کار می کنند.

معمولا در اکثر شرکت‌های فنی این دو تخصص در کنار هم قرار گرفته و تحت یک مدیریت واحد کار می‌کند. این که باید سفارش طراحی سایت را به کدام یک سپرد کار سختی است چرا که هر یک از این دو تخصص، در کارآمد یا ناکارآمد کردن یک سایت می‌تواند نقش‌آفرین باشد.

تفاوت طراحی سایت و توسعه وب
سفارش سایت را به کدام یک بسپاریم، طراح یا برنامه نویس؟

به عنوان یک مجموعه تخصصی که شناخت کافی از هر دو مقوله طراحی و برنامه نویسی دارد پیشنهاد می‌کنیم که به هیچکدام – به تنهایی – واگذار نکنید. مجزا بودن فرایند طراحی و برنامه‌نویسی نیاز به مدیریتی دارد که علاوه بر داشتن زمان کافی، تخصص لازم را نیز در این خصوص نیازمند است. اختلاف نظر، سلیقه و روش کار متفاوت برنامه نویس و طراح می‌تواند باعث بروز یک سیکل معیوب و تکراری از فرایندی شود که به سادگی توسط یک شرکت تخصصی قابل پیگیری و انجام است. اختلاف سلیقه و عملکرد تنها دلیلی نیست که به شما توصیه می‌شود پروژه خود را به یک شرکت تخصصی بسپارید. 

یک وب سایت خوب و کارآمد همانند یک ساختمان است که بخش‌های مختلف آن به موازات هم بایست تکمیل و اجرایی شود. تفکیک کردن پروژه بین دو مجری باعث خواهد شد زمان آماده‌سازی سایت شما به شدت افزایش یابد و این افزایش زمان یعنی افزایش هزینه. این یک باور اشتباه است که پروژه‌های واگذار شده به اشخاص با هزینه و کیفیت بهتری به سرانجام می‌رسد. طبیعی و بدیهی است که هر رده تخصصی که فرایندهای اجرایی را به صورت خودکار با شرح وظایف از قبل تعریف شده انجام دهد، کار را با استاندارد و کیفیت بالاتری انجام خواهد داد، این یعنی زمان کوتاهتر، بازنگری کمتر، حداقل خطای اجرایی و در مجموع یعنی هزینه کمتر.

طراحی سایت بندرعباس با پشتیبانی نوین رنگ

طراحی سایت اگرچه در اصطلاح و عرف برگرفته از فرهنگ عامه، پروژه نامیده می‌شود، در اصل یک روند یا پروسه است تا پروژه. سایت یا در واقع تجارت شما با طراحی و برنامه‌نویسی آغاز می‌شود اما پایان قطعی نمی‌توان برای آن در نظر گرفت. معمولا بخشی از نیاز کارفرما یا کاربران سایت ممکن از بعد از ارائه سایت خود را نشان دهد، همچنین با پیشرفت تجارت در اینترنت نیاز به امکانات متفاوتی احساس می‌شود که این امکانات بهتر است توسط همان توسعه‌دهنده‌ای به سایت افزوده شود که آن را ایجاد کرده است. از همین رو شما همیشه و پیوسته به خدمات یک شرکت توسعه دهنده وب نیازمند هستند. بهتر است این شرکت از ابتدا در کنار شما باشد تا شما بتوانید با تمرکز کامل به مباحث تجاری و مشتریان آنلاین خودتان بپردازید.

طراحی سایت پروژه ای است با ماهیت پروسه

طراحی وب سایت خدماتی

نوین رنگ
3.500
 • طراحی سایت در بستر وردپرس
 • پشتیبانی سه ماه رایگان
 • ایجاد صفحه های اصلی وب سایت
 • طراحی گرافیکی وب سایت
 • سایر امکانات مربوط وب سایت های خدماتی
محبوب

طراحی وب سایت شرکتی

نوین رنگ
تومان 2.500
 • طراحی سایت در بستر وردپرس
 • پشتیبانی سه ماه رایگان
 • ایجاد صفحه های اصلی وب سایت
 • طراحی گرافیکی رایگان وب سایت
 • سایر امکانات مربوط وب سایت های شرکتی
محبوب

طراحی وب سایت فروشگاهی

نوین رنگ
تومان 4.500
 • طراحی سایت در بستر ووکامرس
 • پشتیبانی سه ماه رایگان
 • ایجاد صفحه هی اصلی وب سایت
 • طراحی گرافیکی رایگان وب سایت
 • سایر امکانات مربوط وب سایت فروشگاهی
محبوب
0

یک شرکت طراحی سایت چه کاری برای شما موظف است انجام دهد؟

طراحی سایت کاری تخصصی و پیچیده‌ای است که علاوه بر مهارت، به صرف زمان زیادی نیاز دارد تا نتیجه کار داشتن وب‌سایتی حرفه‌ای با کلیک‌خور بالا باشد. بنابراین بسیاری از افراد و شرکت‌هایی که قصدشان راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و یا سایتی با نرخ کلیک بالا هستند، به سراغ شرکت‌های طراحی سایت می‌روند. اما این که شرکت در هنگام طراحی سایت و نیز پس از اتمام و تحویل کار در قبال شما چه وظایف و مسئولیت‌هایی دارد، در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

وظایف شرکت طراحی سایت قبل از شروع کار

بارها این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که “جنگ اول بهتر از صلح آخر است.” بنابراین بهتر است در هنگام عقد قرارداد با شرکت طراحی وب‌سایت توقعات و انتظارات خود را با او در میان بگذارید. فهرستی از نیازها و امکانات سایت موردنظرتان تهیه کنید و با گفتگو و طرح سؤالات مختلف، همه توقعات خود را از شرکت مطرح کنید.
همچنین قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت، به خدماتی که ارائه می‌کند، توجه کنید. زیرا با گسترش فضای مجازی و پدید آمدن موضوعاتی نظیر گوشی‌های هوشمند، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، سئو سازی سایت‌ها و امثال این، خدمات شرکت‌های طراحی وب نیز بیشتر شده‌اند و برخی از آن‌ها چند کار را هم‌زمان انجام می‌دهند که در مقابل وظایف آن‌‌ها نیز بیشتر خواهد شد.