طراحی سایت اقساطی با شرایط آسان

باتوجه به نوسانات شدید اقتصادی، نوین رنگ تصمیم گرفته برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بزرگی که بودجه کافی برای شروع کسب و کار اینترنتی را ندارند خدمتی جدید با عنوان طراحی سایت اقساطی با شرایط آسان ارائه کند.

نوین رنگ این فرصت را به شما میدهد که با کمترین بودجه، به صورت اقساط ماهیانه وب سایت اختصاصی خودتان را داشته باشید و از درآمد آن، اقساط ماهیانه خود را پرداخت کنید.  ما این قول را به شما میدهیم که این سرویس، در نوع و کیفیت با دیگر  خدمات ما تفاوتی نخواهد داشت و تنها تفاوت آن در شیوه پرداخت می‌باشد.

تصویر اقساط طراحی سایت

شرایط دریافت خدمات اقساطی

box icon2

شرایط میزان اقساط

حداقل مبلغ طراحی ۵ میلیون تومان میباشد. حداکثر مبلغ طراحی تا ۱۰۰ میلیون تومان میباشد.

box image2

شرایط تعداد ماه

شرایط اقساط ۳ ماهه : از 5 تا 15 میلیون شرایط اقساط ۶ ماهه : از 15 تا 100 میلیون می باشد

2008.i109.020.P.m004.c33 min

شرایط ضمانت کننده

مبالغ تا 15 میلیون تومان بدون نیاز موارد ضمانت کننده ومبالغ بالای 15 میلیون نیاز به چک صیادی می باشد

box icon1

شرایط میزان سود

میزان سود بستگی به تعداد ماه های اقساط می باشد 1تا2 ماه 12 درصد 3تا 4 ماه 18 درصد 5 تا 6 ماه 23 درصد

ivahidbaner2 2 min

ویژگی سایت های طراحی شده در طراحی سایت اقساطی تیم نوین رنگ

بهینه سازی سرعت وب سایت

این تضمین را می دهیم که سرعت سایت های طراحی شده بسیار مناسب باشد

سپر امنیتی وب سایت

ما به عنوان طراح سایت شما باید هم از سایت و هم از اطلاعات آن حفاظت کنیم

کاملا رسپانسیو و واکنش گرا

وب سایت شما در تمامی رزولیشن ها و در هر دستگاهی به خوبی نمایش داده می شود

ویدیو آموزشی اختصاصی

درست است که سیستم مدیریت وردپرس بسیار پیشرفته و کامل است اما کار با آن بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود

سوال چرا طراحی سایت اقساطی با نوین رنگ را انتخاب کنم؟

صد درصد شما با طیف گسترده ای از شرکت ها با قیمت های بالا و پایین و خدمات مختلف مواجه شده اید اما می خواهیم برایتان بگوییم که چرا تیم حرفه ایی نوین رنگ ترا بهترین گزینه برای طراحی سایت و یا فروشگاه اینترنتی شماست.

۱– تیمی خلاق ، متعهد و گسترده

تیم حرفه ایی نوین رنگ با در اختیار داشتن متخصصینی حرفه ای از سراسر ایران این افتخار را دارد که در عرصه دیجیتال مارکتینگ فعالیت کند همان طور که می دانید خدمات ما تنها طراحی سایت نیست و ما تمامی خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ را ارئه می دهیم به همین خاطر می توانیم این تضمین را بدهیم که با به کار گرفتن تجربه ، خلاقیت و هوشمان بهترین نتیجه ممکن را برای شما و تیمتان به ارمغان آوریم.

۲– ارائه مداوم مشاوره دیجیتال مارکتینگ

از آن جایی که یکی از اصلی ترین تخصص های ما دیجیتال مارکتینگ هست بنابراین متخصصین ما با دادن مشاوره های مختلف و پی در پی در حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کنند که هرچه بهتر و با کیفیت تر وارد عرصه آنلاین و فروش اینترنتی شوید ، این یعنی علاوه بر انجام طراحی سایت شما ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما ( جناب احسان شریف ) همواره در کنار شما خواهند بود و شما را راهنمایی می کنند.

۳– پشتیبانی رایگان و باکیفیت به همراه قرار داد امنیت!

تیم نوین رنگ علاوه بر انجام دادن وظایف معمول پشتیبانی مثل رفع هر گونه ایراد احتمالی یا راهنمایی در مورد مدیریت سایت و … قرار داد امنیت را نیز به خدمات پشتیبانی خود اضافه کرده این یعنی متخصصین ما همواره با قرار دادن سپر های امنیتی و رعایت الگوریتم های مختلف سعی دارند تا امنیت وب سایت شمارا در برابر هر گونه خطر احتمالی حفظ کنند.

۴– قیمت های به صرفه با قابلیت قسط بندی

تمام تلاش خود را به کار بردیم تا در مقابل خدمات با کیفیتی که ارائه می دهیم بهترین قیمت را تعیین کنیم و همچنین تمامی قیمت های نوین رنگ قابلیت قسط بندی متناسب با شرایط شمارا داراست تا مبادا شما به خاطر کمبود نقدینگی بازار آنلاین و فروش اینترنتی را از دست بدهید.