درباره ما

برترین تیم طراحی

چرا نوین رنگ را انتخاب کنید؟

طراحی فوق‌العاده

نوین رنگ  قیمت مهم نیست براش بلکه یک کار حرفه ایی براش مهمه ما در این سال ها تلاش کریدم کارهای حرفه ایی به دست مشتری هامون برسونیم

کیفیت مناسب

مجموعه ما کیفیت در کنار طراحی حرفه ایی براش مهمه پس در تلاش هست هروز هروز از نطر کیفت روبه بالا حرکته کنه

تیم

ما را  بیشتر شناسید

درباره تیم نوین رنگ

از اواخر سال 1398 آغاز فعالیت رسمی ما کلید خورد، که تا به امروز موفق شده ایم در بالاترین سطح به ارائه ی خدمات تخصصی ادامه دهیم . جالب است بدانید صرف نظر از مسائل حرفه ای، هدف اصلی ما ارتقای سطح راه اندازی یک برند از صفر تا صد در ایران است و طی سالیان اخیر موفق شده ایم این کار را با افزایش سطح استانداردهای تیم خود و رساندن آن به بالاترین سطوح بین المللی انجام دهیم . بنابراین اگر شما هم قصد دارید کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید و از یک سایت استاندارد با ظاهری زیبا و متفاوت، کاملا ریسپانسیو، بهینه شده برای موتورهای جست و جو، بر روی یک سیستم مدیریت محتوای سریع و منطبق بر اصول طراحی استاندارد بهره مند شوید، تحقیق ، تحقیق و باز هم تحقیق کنید و اگر ما یکی از انتخاب های شما بودیم از طریق راه های ارتباطی که در سایت موجود است با کارشناسان ما تماس بگیرید، کارشناسان نوین رنگ در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و تا رسیدن به نتیجه ی نهایی مطلوب تان، در کنار شما خواهند بود.

در نوین رنگ “من” وجود ندارد، ما یک تیم متشکل از افراد پرانرژی و چابک هستیم که هرگز یادگیری را متوقف نمیکنیم. ما همیشه مشاور خرید مشتریانمان هستیم نه صرفا فروشنده محصول خودمان. ما همواره تلاش میکنیم تا برای راحتی مشتریان دامنه وسیع و کامل تری از خدمات مربوط به فروش و مارکتینگ را گرد هم آوریم. اگر میخواهید کسب و کارتان را به جامعه هدف بزرگتری معرفی کنید و مشتریان بیشتری داشته باشید، با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

میزان فعالیت نوین رنگ

نوین رنگ با ارائه خدمات برخط به کسب‌وکارها کمک می‌کند بیشتر دیده شوند، بیشتر بفروشند و در نهایت درآمد خود را افزایش دهند. اگر شما هم صاحب یک کسب‌وکار آنلاین هستید یا قصد دارید کسب‌وکارتان را در فضای آنلاین هم توسعه دهید، قطعا به تبلیغات در فضای دیجیتال نیاز پیدا می‌کنید.

طراحی گرافیک

91%

دیجیتال مارکتینگ

80%

برنامه نویسی

90%

ویدیو موشن

88%