نوین رنگ بزرگ ترین تیم گرافیک جنوب کشور

اولین چیزی که توی نگاه اول عموم، کسب و کار شما رو معرفی میکنه، طراحی گرافیکیه. لوگو، کارت ویزیت، سربرگ، بسته بندی محصول و …. اولین چیزهایی هستن که غریبه ها برای اولین بار با دیدنش کیفیت کار شما رو قضاوت میکنن. یک طراحی گرافیکی خوب و فکر شده، میتونه شما رو خیلی خیلی به موفقیت تجاری نزدیکتر کنه.

خدمات طراحی گرافیکی

ما ایرانی‌ها کلا پذیرندگان خوبی برای فناوری بوده‌ایم، و این برای هر چیزی بوده از جمله طراحی گرافیک. رادیو و تلویزیون، زمان خیلی کوتاهی از اختراعشان می‌گذشت که پایشان را به ایران گذاشتند اما ماشین چاپ از زمانی که گوتنبرگ مرحوم رفیق رفقا را دور هم جمع کرد و گفت که یک ماشینی اختراع کردم که کف همه‌تان می‌برد و پارچه را از روی ماشین اختراعی‌اش کشید تا زمانی که به ایران برسد چیزی نزدیک به ۲۰۰ سال طول کشید. خوشبختانه حالا انواع و اقسام پیشرفته دستگاه‌های چاپ در ایران موجود است اما اگر خدمات طراحی گرافیک و چاپ مناسب دریافت نکنید، چیزی بیش‌تر از آن‌چه که دستگاه چاپ گوتنبرگ می‌توانست تحویلتان دهد، نصیبتان نمی‌شود.

چیزی که گوتنبرگ در زمان خودش اختراع کرد، خیلی ساده بود، هدف گوتنبرگ این بود که ماشین چاپش بتواند تعداد صفحات بیش‌تری را در هر ساعت چاپ کند، طراحی گرافیک و زیبا کردن کتاب‌ها اما همچنان بر عهده هنرمندانی بود که بعد از چاپ، اوراق را می‌گرفتند و شروع به نقاشی و زیباسازی آن‌ها می‌کردند در واقع برخلاف امروز که طراحی گرافیکی پیش از چاپ انجام می‌شود.

020
0203

طراحی گرافیک بدون چاپ

گر راستش را بخواهید شاید بتوان در این مقوله بازاریابی دیجیتال را هم دخیل کرد، بازاریابی دیجیتال و امکاناتی که در اختیار ما قرار می‌دهد. این امکانات اجازه می دهد تا بهتر از زمان و امکانات استفاده کنیم، بطور مداوم نتایج را رصد کنیم و تصمیم گیری هایمان را متناسب با تغییرات و اتفاقات انجام دهیم، تلاش کنیم، اجرا کنیم و در صورت شکست، مسیر دیگری را امتحان کنیم. حال اینکه این ساختار امکاناتی هم برای ما به همراه می آورد. یکی این که دغدغه چاپ در آن بسیار کاهش می یابد چون در این فضا ما کمتر چاپ می کنیم و بیشتر طراحی!

همان طور که در بخش دیجیتال مارکتینگ هم به دو خصیصه اصلی آن یعنی فایده‌گرایی و نتیجه‌گرایی! پرداختیم اینجا هم دوباره آن ها را عنوان می کنیم و ارتباط آن را با طراحی یادآوری می کنیم. چاپ ما را محدود به یک محصول خاص می کند اما طراحی نه. وقتی به سمت طراحی های متعدد و انتشار آن در فضاهای مختلف برویم می توانیم آنچه که داریم را باز طراحی کنیم آن قدر که به محصول نهایی مد نظرمان نزدیک و نزدیکتر شود و این یعنی توانسته ایم فایده بیشتری از یک طرح به دست بیاوریم. این ها اهدافی است که بدون طراحی ممکن نخواهد شد

فواید و نتایج طراحی گرافیک

اگر قرار باشد ما در بازاریابی که انجام می دهیم به سمت ایجاد ارزش بیشتر و رسیدن به نتیجه بهتر گام برداریم، این دو بدون کمک گرفتن از طراحی گرافیک و چاپ مغموم و ابتر باقی می‌مانند. طرح‌های صحیح، پیام درست را منتقل می‌کند و پیام درست مخاطب را درگیر خود کرده و بر او اثر می کند. این پیام یا به شکل دیجیتال به دست مخاطب می رسد و یا بصورت چاپی که انجام درست آن نیاز به طراحی گرافیک یا چاپ دارد چه بصورت چاپ دیجیتال چه بصورت چاپ افست. پس اهمیت این قسمت مهم از سناریو اثرگذاری را فراموش نکنیم.
 

در دنیای امروز که به لطف طراحی گرافیک و چاپ، و البته متخصصین اجرای آن، افراد هر روز طرح‌های زیبا‌تر و باکیفیت‌تری می‌بینند باید در انتخاب مجری خدمات طراحی گرافیک و چاپ برای کسب‌و‌کارمان بیش از پیش دقت کنیم، هیچ کدام از ما نمی‌خواهیم با یک طراحی گرافیک بد، کج‌سلیقگی‌مان را نشان دهیم، چاپ سایه‌دار، کم‌رنگ و با خط هِد هم که اصلا صحبتش را نکن! پس اگر به دنبال مجموعه‌ای از خدمات طراحی گرافیک و چاپ حرفه‌ای هستید، جای درستی آمده‌اید، آژانس تبلیغاتی پالادیوم در خدمت شماست! برای ما پیام بگذارید تا با شما تماس بگیریم.

کد مسابقه : بیشتر بگرد

Group 37165

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای نوین رنگ محفوظ است.