ChatGPT

خرید اکانت ChatGPT OpenAI روی ایمیل شما (ارزان)

مادام العمر (بدون محدودیت زمانی)

فعال سازی سیستم بدون فیلتر شکن 

ChatGPT Plus  بزودی

170/000 تومان

سرویس ChatGPT (چت جی پی تی) چیست؟

ChatGPT (چت‌جی‌پی‌تی) را می توان به عنوان یک چت بات مبتنی بر هوش مصنوعی توصیف کرد که می تواند به هر یک از سوالات شما پاسخ دهد.

شما می توانید هر چیزی را از آن بپرسید و می تواند به همان اندازه موثر به سوالات شما پاسخ دهد که هر نویسنده انسانی دیگری پاسخ می دهد.

ChatGPT (چت جی پی تی) با تغییر محتوا و انطباق با درخواست های کاربر تکامل می یابد. در نتیجه، ChatGPT همچنین می‌تواند فرصت‌های جدید را ایجاد کند، مشکلات را برطرف کند و راه‌هایی برای بهبود تجربه مشتری بیابد.

ChatGPT می تواند مفاهیم و تحقیقات جدید در زمینه علوم کامپیوتر، امنیت اطلاعات و رمزنگاری را به طور کامل بازنگری کند. درک ChatGPT از برنامه نویسی، الگوریتم ها و خواص آن را به ابزاری بسیار قدرتمند برای آموزش فنی تبدیل می کند.

e920b72548dcfb84101347047a1d584b 1 compressed

شرکت OpenAI (اوپن ای‌آی) چیست؟

در سال 2015، ایلان ماسک و دیگران OpenAI (اوپن ای‌آی) را به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی بدون اهداف مالی تأسیس کردند و سطح جدیدی از فناوری هوش مصنوعی در نتیجه این تجارت ایجاد شد.

OpenAI (اوپن ای‌آی) شامل تیمی از محققان پیش گام هوش مصنوعی است که بر ایجاد هوش مصنوعی قوی با آموزش منابع عظیم قدرت محاسباتی مازاد برای تفکر و استدلال مانند انسان تمرکز می‌کنند.

آرمان این مجموعه ایجاد یک فناوری هوش مصنوعی است که بتواند در همه وظایف از انسان ها بهتر عمل کرده و دستیار یا در برخی موارد جایگزین او باشد.

پروژه های انبوه این شرکت را می توان از طریق طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی اعم از ماشین های خودران، ابزارآلات خودکار کشاورزی، بازی های واقعیت مجازی و رسانه های اجتماعی شناخت.

سازندگان و توسعه دهندگان Open AI (اوپن ای‌آی) بر این باورند که این فناوری می‌تواند از اشتباهات خود درس بگیرد، که به آن کمک می‌کند تا به سطوح فوق‌انسانی عملکرد دست یابد.

ChatGPT (چت‌جی‌پی‌تی) یکی از پروژه های موفق این شرکت در حوزه دنیای دیجیتال است.

آیا نیاز است که از قبل در سرویس OpenAI اکانت داشته باشیم؟

به طور کلی هیچ گونه الزامی جهت از پیش ساختن اکانت OpenAI جهت ثبت سفارش در لایسنس مارکت وجود ندارد.

اما با توجه به عدم دسترسی مجموعه نوین رنگ  به ایمیل شما و متعاقباً عدم امکان تأیید ایمیل رو ندارد یا مجوعه یک ایمیل جدید ایجاد می کند یا دسرسی های لازم داده می شه یا با شما در تماس خواهیم بود، 

اکانت ChatGPT OpenAI (چت جی پی تی اوپن ای‌آی) در ایران!

وب سایت این سرویس فقط برای آدرس های IP غیر ایران قابل دسترسی است لذا برای دسترسی به آن بایستی از ابزار های تغییر آی پی استفاده نمایید.

که تیم ما این کار به عنوان هدید انجا می دهد

جهت استفاده از ChatGPT نیاز به شماره تلفن غیر ایران دارید که این مرحله را میتوانید به نوین رنگ بسپارید و اطلاعات این حساب را در فیلد های ثبت سفارش وارد نمایید تا فعالسازی آن توسط مجموعه انجام گردد.

فرم ثبت سفارش ایجاد اکانت

gpt