unnamed min

یک پیام اختصاصی از طرف نوین رنگ برای مشتریان وفادار

نوین رنگ عزیز، سلام

احتراماْ تیم نوین رنگ همواره در راستای عمل به تعهدات خود، به صورت دوره‌­ای کیفیت و قیمت محصولات و خدمات خود را مورد بررسی قرار می‌دهد تا اطمینان حاصل کند که این خدمات با نیازهای مشتریان، انتظارات شرکای تجاری و وضعیت بازار همگام باشد.

همانگونه که مطلع هستید از آخرین مرحله به‌روز‌رسانی قیمت خدمات نوین رنگ  تا کنون، با رشد نزدیک به ۱۰۰٪ تورم در کشور رو به رو بوده‌ایم که این مهم باعث افزایش فزاینده‌­ای در هزینه­‌های شرکت اعم از زیرساخت‌ها، سرورها، منابع انسانی و توسعه محصولات گردیده که در نهایت هزینه خدمات‌رسانی به مشتریان را نیز افزایش داده است.

به منظور حفظ کیفیت خدمات نوین رنگ برای شما کاربران عزیز، پس از ارزیابی­‌های صورت گرفته و علی رغم میل باطنی خود، از تاریخ ۱۱ تیر ماه ۱۴۰۱ ناچار به‌روزرسانی قیمت‌­ خدمات نوبن رنگ خواهیم بود.
احتراماً هدف ما از این اطلاع‌­رسانی ارج نهادن به شما مشتریان وفادار نوین رنگ بوده که تا پایان جمعه ۱۰ تیر، بتوانید محصولات مورد نظر خود را با قیمت فعلی خریداری نمایید.

و در آخرتیم نوین رنگ مثل همیشه متعهد به ارائه  خدمات با کیفیت به شما مشتریان عزیز خواهد بود، و همواره قدردان حمایت و درک شما مشتریان وفادار خود می‌باشد