آموزش دریافت خدمات به صورت اقساطی در نوین رنگ

طراحی سایت به صورت اقساط یک روش به صرفه است که بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی سایت برای کسب و کارهای خود به صورت اقساط هستند.تیم نوین رنگ این امکان را در اختیار شما میگذارد که سایت خود را به صورت اقساطی طراحی کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

 

شرایط پرداخت

حداقل مبلغ طراحی ۵ میلیون تومان میباشد. حداکثر مبلغ طراحی تا ۱۰۰ میلیون تومان میباشد. مبلغ اولیه که دریافت میشود ۲.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان میباشد. شرایط اقساط ۳ ماهه : از ۵ تا ۱۰ میلیون. شرایط اقساط ۶ ماهه : از ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان.

روش پرداخت

شما به دو صورت میتوانید پرداخت را انجام دهید. ۱.از طریق درگاه بانکی ما هست که با وارد شدن به آن پرداخت را انجام میدهید. ۲. شما میتوانید از ما شماره کارت دریافت کنید و مبلغ را کارت به کارت کنید

خدمات اقساطی

خدماتی که به صورت اقساط ارائه میشود:
۱.طراحی وب سایت
۲.سئو
۳.دیجیتال مارکتینگ
۴.طراحی اپلیکیشن

آموزش دریافت مشاوره

در لپ تاپ : برای دریافت مشاوره از تیم نوین رنگ ابتدا وقتی وارد سایت میشوید در قسمت بالایی سایت روی درخواست مشاوره کلیک میکنید.

درموبایل : در موبایل وقتی یکم صفحه را به پایین اسکرول کنید دکمه دریافت مشاوره را مشاهده میکنید.

لپ تاپ

Screenshot 2023 09 09 143034 min

موبایل

Screenshot 2023 09 10 121124 min

وقتی شما روی درخواست مشاوره رایگان کلیک کردید یک صفحه برای شما باز میشود که باید اطلاعات خود را وارد کنید. نام و نام خانوادگی،شماره تماس و ایمیل خود را وارد میکنید و در قسمت نوع سفارش شما انتخاب میکنید که از کدام خدمات ما میخواهید مشاوره دریافت کنید.بعد از اینکه اطلاعات را وارد کردید در قسمت توضیحات لازم درخواستتون و یا سوالتون را مینویسید و ارسال درخواست را میزنید.بعد از ارسال درخواستتون کارشناسان ما تا ۷۲ ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

Screenshot 2023 09 10 114228 min

آموزش ثبت نام در سایت

برای ثبت نام در سایت نوین رنگ ابتدا وقتی وارد سایت میشوید و در بالای سایت باید روی پلن مشتریان کلیک کنید.

Screenshot 2023 09 10 133523 min

بعد از اینکه شما روی پلن مشتریان کلیک کردید یک صفحه برای شما باز میشود.در پایین همان صفحه ای که باز شده است باید روی نام نویسی کلیک کنید.در صفحه ای که باز میشود باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. در قسمت اول باید یک نام کاربری بنویسید. در قسمت دوم باید یک ایمیل وارد کنید و بعد از آن یک رمز عبور باید بگذارید،رمز را نباید فراموش کنید. بعد از اینکه رمز را گذاشتید تاریخ تولد و شماره تلفنتون هم مینویسید و بعد نام نویسی را میزنید.تبریک میگویم ثبت نام شما انجام شد حالا به صفحه ورود برگردید و همان نام کاربری یا ایمیل و رمز را وارد کنید و به صفحه حساب کاربری بروید.

آموزش احراز هویت در سایت

برای احراز هویت در سایت نوین رنگ ابتدا باید وارد پنل خود شوید.برای وارد شدن به پنل کاربری در بالای سایت در قست سایر آخرین گزینه پنل کاربری را میزنید. توجه داشته باشید که باید ثبت نام را انجام داده باشید و وارد حسابتان شده باشید. وقتی وارد پنل کاربری خود شدید درسمت راست روی ویرایش پروفایل کلیک کنید. بعد از آن به پایین اسکرول کنید. در قسمت اول تاریخ تولد خود را وارد کنید و بعد شماره تلفن و کد ملی، توجه داشته باشید که شماره تلفنی که مینویسید باید به نام همان کد ملی که وارد کرده اید باشد. بعد از اینکه اطلاعات را پر کردید حالا وقت بارگذاری مدارک است. در قسمت عکس کارت ملی شما عکس کارت ملی را باید بارگذاری کنید. در قسمت عکس احراز هویت عکسی که در پایین صفحه برای شما گذاشتیم رو روی یک برگه کپی کنید و اطلاعات لازم آن را پر کنید و عکسش را برای ما بارگذاری کنید. بعد از آن که مواردی که گفتم را انجام دادید ذخیره تغییرات را بزنید. کارشناسان ما ، ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد برای شما یک فرم تهدنامه را ارسال میکنند که شما باید آن فرم را پر کنید و در قسمت تهدنامه بارگذاری کنید و ذخیره تغییرات را بزنید.

Screenshot 2023 09 10 145252 min

عکس احراز هویت. توجه داشته باشید که این عکس را پس از پر کردن باید در قسمت عکس احراز هویت بارگذاری کنید.

Screenshot 2023 09 10 143512 min